ХЕТАФЕ ОДУШЕВИО СРБИЈУ: Представили Митровића уз "Боже правде" (ВИДЕО)
СРПСКИ репрезентативац Стефан Митровић потписао је за Хетафе, а начин на који га је клуб представио одушевио је Србију.
FOTO: M. Vukadinović
Шпански тим одлучио је да му приреди леп дочек, а то су учинили тако што се са разгласа стадиона "Колосеум Алфонсо Перез" чула химна Србије "Боже правде"
Након снимка грба клуба, као и самих трибина у кадар је "упао" плави дрес са презименом српског репрезентативца и поруком добродошлице.
Митровић је потписао уговор са Хетафеом за наредне три сезоне.
Промоција ц́е се одржати у петак, 9. јула, у 12:00.
Препоручујемо
ПИКСИ НЕИМАР: Стојковић и супруга граде вилу у строгом центру Београда
06. 07. 2021. у 12:04
НАВИЈАЧИ МОГУ ДА ОДАХНУ: Повреда Немање Јовића није озбиљније природе
06. 07. 2021. у 08:32
ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе
ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.
17. 03. 2026. у 07:40
ЈЕДНА ОД НАЈЗГОДНИЈИХ РУСКИЊА ЧЕКАЛА ДОНЧИЋА У ТУНЕЛУ: Дао јој је 25 милиона долара, ево шта се онда десило (ФОТО)
Лука Дончић тренутно игра кошарку на нивоу коју је тешко зауставити.
17. 03. 2026. у 19:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)