ПАРТИЗАН РЕМИЗИРАО ПРОТИВ МУРЕ: Црно-бели се вратили из минуса, сјајни Јовић двоструки стрелац (ВИДЕО)

26. 06. 2021. у 20:21

ФУДБАЛЕРИ Партизана одиграли су нерешено против шампиона Словеније Муре - 2:2 у пријатељској утакмици. Меч је обележио млади Немања Јовић који је постигао оба гола за црно-беле.

Боље је у меч ушао тим из Мурске Соботе, био је надахнут на почетку. Већ у 3. минуту Бовбичанец је довео словеначки клуб до предности.

Наставила је Мура да игра добро, па је Хорват у 38. минуту дуплирао предност и тако поставио коначан исход првог дела сусрета.

Ипак, у наставку сусрета виђена је много боља игра изабраника Александра Станојевића који су успели да избегну пораз највише захваљујући сјајном Немањи Јовићу који је био двоструки стрелац.

Права минијатура био је први гол младог фудбалера -волеј у рашље голмана Марка Обрадовића за аплауз чак и словеначких гледалаца на "Фазанерији".

Пет минута пре краја, Натхо је пресекао пас на половини Муре, кренуо сам ка Марку Залокару, прво је изблокиран, онда видео утрчавање Немање Јовића и новопеченом А репрезентативцу омогћио да се потпише испод ремија.

Састави тимова:

Мура (3-4-1-2): Обрадовић – Горенц, Марушко, Карничик – Коус, Коутер, Хорват, Штурм – Бобичанец (од 32. Козар) – Клепач, К. Ципот. Играли су још: Залокар, Карамарко, Бркић, Пуцко, Филиповић, Ловрић, Т. Ципот, Мандић, Аљаж. Тренер: Анте Шимунџа.

Партизан (4-2-3-1): Поповић (од 46. Стевановић) – Миљковић (од 46. Живковић), Вујачић (од 58. Ђорђевић), Саничанин (од 46. Остојић), Обрадовић (од 43. Урошевић) – Шћекић (од 58. Смиљанић), Јојић (од 46. Зђелар) – Лутовац (од 58. Терзић), Павловић (од 46. Јовић), Пантић (од 58. Натхо) – Штулић (од 46. Баждар).

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01