ХРВАТИМА "САМО" БОД: Контроверзан пенал, ВАР и "бомба" Перишића за реми "ватрених" и праг елиминације

18. 06. 2021. у 19:50

Фудбалери Хрватске и Чешке одиграли су 1:1 (0:1) у Глазгову у утакмици 2. кола Европског првенства.

ХРВАТИМА САМО БОД: Контроверзан пенал, ВАР и бомба Перишића за реми ватрених и праг елиминације

Занимљив меч смо гледали на Хемпден парку, Чешка је повела из пенала преко Патрика Шика из контроверзног пенала.

Дејан Ловрен га је лактом ударио после корнера, раскрварио му нос, а шпански судија Серо Дел Гранде одлучио да гледа ВАР и покаже на "белу тачку".

Док је Шик безуспешно покушавао да заустави крв, због чега није смео да узме лопту, Шпанац га је пустио и погодио је за вођство Чеха.

Међутим, само 10 минута касније, односно у другом другог полувремена, одлучен је меч.

И то мајсторским голом Ивана Перишића. Крило Интера је прихватило лопту на левој страни, ефектно избацило данас расположеног Владимира Цоуфала и послало "бомбу" у гол Чешке.

Био је то чист тренутак инспирације Перишића, човека који је толико пута донео радост "коцкастима", али сада само до бода који их доводи у незгодну ситуацију и пред руб елиминације.

У следећем колу Хрвати играју са Шкотима и само им игра три бода за пролаз даље.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01