ЈОШ ЈЕДНО ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ НА ЧАИРУ: Вукадиновић појачао "Реал са Нишаве"
Вукадин Вукадиновић (30), још један фудбалер са огромним интернационалним искуством, појачао је данас Раднички.
ФОТО: ФК Раднички/Марко Алексовски
У питању је крилни играч, који готово целу досадашњу каријеру провео у Чешкој. А тамо је носио дресове два највећа и најпопуларнија клуба Славије и Спарте из Прага.
Прошле сезоне играо је за Теплице, а осим ових тимова наступао је за Јаблонец, Злин, Карвину и Таборску. Једну сезону провео је у Турској, где је носио дрес Болуспора.
Био је велика жеља шефа стручног штаба Ненада Лалатовића, па су људи из руководства Радничког брзо реаговали и довели га на Чаир.
-Целу каријеру градио сам у инострантсву, а повратак у Србију био је могућ само у случају да добијем позив од неког амбициозног клуба. Када ми је Ненад Лалатовић предочио планове, циљеве и амбиције Радничког, нисам се много размишљао и брзо сам се договорио са челницима клуба. Стекао сам пуно искуства у чешкој лиги и верујем да ћу бити од помоћи Радничком. Први утисци су ми сјајни, видим да се овде прави озбиљан тим и радујем се предстојећим изазовима. Радујем се и будућим дуелима против брата Миљана Вукадиновића, који игра за Војводину, пошто нисмо имали пуно прилика да играмо један против другог. Играли смо у Чешкој, али нисмо у Србији - рекао је Вукадиновић.
Препоручујемо
РАДНИЧКИ СЕ НЕ ШАЛИ: Дефанзивац који је играо за Осасуну и Удинезе, стигао на Чаир!
17. 06. 2021. у 15:35
ПРИЈЕМ ЗА ВИЦЕШАМПИОНЕ: Градоначелник Крагујевца са пионирима ФК „Раднички“
15. 06. 2021. у 00:35
ЛАЛАТОВИЋ ПОНОВО У РАДНИЧКОМ: Са великим задовољством враћам се на Чаир!
07. 06. 2021. у 17:45
НЕСВАКИДАШЊА ОДЛУКА: Раднички тражи новог тренера на друштвеним мрежама (ФОТО)
05. 06. 2021. у 20:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КАКВО ИЗДАЊЕ ДОМАЋИНА! Оваква Америка може догурати далеко на СП!
НА отварању групе "Д" Светског првенства изабраници Маурисија Покетина остварили су више него доминантну победу против немоћног Парагваја, 4:1 (3:0).
13. 06. 2026. у 05:10 >> 05:09
ПОТРЕС! Хрватска избачена са Светског првенства
ПОГЛЕД целог света уперена је у Америку, Канаду и Мексико, а док траје Светско првенство у фудбалу стижу неочекиване вести.
12. 06. 2026. у 16:15
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)