ФАНТАСТИЧАН ФУДБАЛ НА ПАРКЕНУ: Данска дуго водила, Белгијанци окренули уласком Де Брујнеа (ВИДЕО)

А. Илић

17. 06. 2021. у 19:53

СВЕ је у 2. мечу Б групе било подређено Кристијану Ериксену. Навијачи, али и играчи оба тима послали су поруке подршке фудбалеру домаћег тима који се тренутно налази у болници. Поред тога видели смо фантастичну утакмицу Данске и Белгије коју су гости добили са 2:1.

Јусуф Пулсен је већ у 2. минуту примио одличну лопту и пласирао ју је у доњи леви угао. Контролисали су у наставку Данци игру, на терену није било фудбалера Белгије.

У 10. минуту игре лопта је избачена у аут, тада су навијачи громогласним аплаузима упутили подршку Кристијану Ериксену.

Нову прилику имао је Микел Дамсгард у 35. минуту, предриблао је неколико противничких фудбалера, покушао је да прода лажњак голману, а лопта пролази крај гола.

Видели смо вечерас колико је Кевин Де Брујне битан за Белгију, одлично је проиграо Торгана Азара који из непосредне близине шаље лопту у мрежу.

Фудбалер Манчестер Ситија поново је био у центру пажње у 70. минуту. Испратио је одличан центаршут и послао лопту у мрежу са ивице шеснаестерца. Каспер Шмајхел био је немоћан у тој ситуацији.

Велику прилику имала је Данска да изједначи, Андреас Олсен послао је лопту до Мартина Брејтвајта, а он туче у пречку.

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00