САМБА НА БЕОГРАДСКОЈ МАРАКАНИ! Србија немоћна против Педра и дружине!

08. 06. 2021. у 21:16

Млада репрезентација Србије изгубила је од олимпијске селекције Бразила 3:0 у пријатељском мечу у Београду.

"Кариоке" су доминирале на стадиону "Рајко Митић" и лако дошле до победе која је могла да буде значајно убедљивија.

Мрежу "Орлића" погађали су Арана у 33. и Педро два пута – 75. и 77. минуту.

Све је почело већ у 11. минуту када је Педро погодио пречку и најавио озбиљну партију Бразилаца, који су старији за две године у просеку од наших играча.

А онда је Арана, леви бек Коринтијанса, ухватио фантастичан волеј за 0:1. Један центаршут са стране поклопио је и послао "ракету" у гол Гордића.

"Деветки" Бразила Педру је поништен, чини се, регуларан гол, а онда се разгоропадио у финишу.

Са два гола за три минута, од чега један ефектно петом на асистенцију Аране, решио је све дилеме ако их је уопште било...

Србија је имала само две полуприлике преко Милутина Видосављевића и Андреја Илића, али ништа више од тога.

Изабраници Звонка Живковића нису имали ни шут у оквир гола и то довољно говори о великој разлици у квалитету два тима.