АНЋЕЛОТИ ПРЕДСТАВЉЕН У РЕАЛУ: Луки Јовићу се неће допасти оно што је имао да каже!

Александар Илић
Александар Илић

02. 06. 2021. у 19:27

ПРЕКАЉЕНИ италијански тренер Карло Анћелоти вратио се након шест година у Реал Мадрид. Он је у друштву првог човека клуба Флорентина Переза представљен медијима.

АНЋЕЛОТИ ПРЕДСТАВЉЕН У РЕАЛУ: Луки Јовићу се неће допасти оно што је имао да каже!

ФОТО: АП/Тањуг

Италијан је обећао шпанској јавности какав ће бити Реал под његовом палицом.

- Обећавам Мадридистима леп, офанзиван и спектакуларан фудбал. Ништа се овде не мења, осим тренера, рекао је тренер Реала приликом обраћања медијима. 

Италијан је дао опрезан одговор када је реч о тројцу Герет Бејл, Марсело и Иско, чије људске и играчке квалитете јако цени.

- Волим Бејла, Марсела и Иска, али и они ће морати да се докажу на терену. Морају вредно да тренирају и докажу да су заслужују дрес Реала, рекао је трофејни тренер.

Проговорио је и о тиму за наредну сезону, али није споменуо српског фудбалера Луку Јовића, који је претходну полусезону провео у Ајнтрахту.

- Са овим саставом можемо да се боримо за све трофеје, још када нам се са позајмице врате Едегорд, Бејл и Себаљос, рекао је Анћелоти не спомињући Јовића, који није бриљирао овог пролећа у Немачкој.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих