МИЛОЈЕВИЋ УЗИМА ПРОВЕРЕНЕ СНАГЕ: У АЕК стиже везиста који је играо у Звезди
СРПСКИ тренер Владан Милојевић промовисан је јуче за новог шефа струке грчког АЕК и већ се говори о његовим плановима за нову сезону.
FOTO: N. Paraušić
После четири године, Милојевић се враћа у Грчку, где је претходно са успехом водио Паниониос. Покушаће сада и АЕК да учини још конкурентнијим и са њима евентуално нападне и титулу.
Треће место у минулој сезони је био идентичан резултат као прошле сезоне и сви у клубу желе да се попну на трон после три године поста.
Милојевић би, према писањима грчких медија, волео у својим редовима да види француског везисту Дамијена Ле Талека, са којим је већ сарађивао у Црвеној звезди. Добро се познају, Милојевић зна да је Француз поливалентан играч и да може да покрива добро и позицију у везном реду, као и у последњој линији, где је најчешће и играо у последњој години боравка у Црвеној звезди.
Ле Талек има још једну годину уговора са Монпељеом и позив из Грчке би француски клуб могао да прихвати будући да је последња прилика да зараде на њему.
Има 31 годину, играо је на 23 меча у Лиги 1 минуле сезоне, а у Грчкој би му Милојевић понудио место стартера. Како се наводи, плата око 800.000 евра годишње задовољила би његове апетите.
Препоручујемо
КРСТИЧИЋ ПОНОВО НА МАРАКАНИ? Ево од чега зависи његов повратак у Звезду...
18. 05. 2021. у 16:27
ДА ЛИ ЈЕ ОВО РЕАЛНО? ЗВЕЗДА ДОБИЈА МЕГА ПОЈАЧАЊЕ: Арнаутовић преговарао са Терзићем
28. 05. 2021. у 11:41
ИВАНОВИЋ РАСКИНУО УГОВОР СА ВБА: Звезда чека и нада се бившем репрезентативцу
27. 05. 2021. у 22:51
ДОМИНАЦИЈА СЕ НАСТАВЉА: Јокић упалио МВП мод, Денвер јури шесту узастопну победу!
НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили пет везаних тријумфа, а требали би доћи и до шестог јер ће вечерас гостовати у "Делта центру" где их дочекује прежаљена Јута џез (3.00).
01. 04. 2026. у 13:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Ово се дешавало у Новом Пазару када је Босна изборила пласман на Светско првенство (ВИДЕО)
Оно што је до пре неколико година било незамисливо, сада је постало сурова реалност – фудбалска репрезентација Италије пропустиће и треће узастопно Светско првенство. Босна и Херцеговина се за то побринула, али једна вест о томе стиже из - Србије.
01. 04. 2026. у 12:31
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)