АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ СТАО НА "ЛУДИ КАМЕН": Матичарка га упитала хоће ли да мења презиме, настао је шоу (ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

27. 05. 2021. у 20:01

НАЈБОЉИ стрелац у историји српске фудбалске репрезентације Александар Митровић стао је данас на "луди камен" се својом дугогодишњом девојком Кристином Јањић.

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ СТАО НА ЛУДИ КАМЕН: Матичарка га упитала хоће ли да мења презиме, настао је шоу (ФОТО)

ФОТО: Принтскрин/Инстаграм/ванибонитини

Митровић и Кристина су рекли судбоносно "да" у Београду на грађанском венчању, а након тога сви присутни преселили су се у један познати београдски ресторан, где је журка настављена.

На Инстаграму су процурили снимци са венчања, а интересантна ситуација виђена је када су пред матичарком Кристина и Александар одговарали на питање о презимену. 

Кристина је одлучила да убудуће носи презиме свог супруга, а када је дошао ред на Митровића да се изјашњава, матичарка га је питала да ли уопште треба да постави питање, што је изазвало смех свих у сали.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Ћерка Луке Модрића више личи на Луку Модрића - од Луке Модрића (ФОТО)