ЗАШТО СТОЈКОВИЋ НИЈЕ ИСКЉУЧЕН? Ево шта кажу правила
ГОЛМАН Партизана Владимир Стојковић добио је жути картон приликом извођења пенала у финалу Купа Србије против Црвене звезде и наставио је да брани.
ФОТО: Н. Параушић
Иако је капитен црно-белих добио жути картон током утакмице, није искључен због другог жутог приликом шутирања пенала, а после продужетака остало је 0:0.
Правила кажу следеће: „Пенали у овом случају нису саставни део игре и кад голман добије жути картон, не рачуна се за искључење.
Морао би да добије два жута картона приликом шутирања пенала да не би даље могао да их брани, што значи да се не сабирају онај из игре и онај добијен приликом извођења једанаестераца“.
Зато је Стојковић остао међу стативама, али то није спасло Партизан и Звезда је после пенала са 4:3 (0:0) дошла до дупле круне након 14 година.
Фото: Принтскрин
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРОВОКАЦИЈА НАВИЈАЧА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Врућа увертира дербија "Дош’о је и тај дан"
25. 05. 2021. у 17:59
ВЛАДИМИР СТОЈКОВИЋ: Ако не освојимо Куп Србије, мене "силујте" (ФОТО)
25. 05. 2021. у 08:38
СТАНОЈЕВИЋ ЗАПРЕТИО ПРЕД ФИНАЛЕ КУПА: Ако се ово догоди повлачим екипу са терена!
24. 05. 2021. у 13:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ
Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).
21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
21. 07. 2026. у 22:20 >> 23:04
Коментари (0)