ОСАМ ГОДИНА МИЛАН ЧЕКА ОВО: Најлуђа прослава у свлачионици, химна, пиво и лудило (ВИДЕО)

Милан се вратио у Лигу шампиона и то су чекали тачно осам година!

ОСАМ ГОДИНА МИЛАН ЧЕКА ОВО: Најлуђа прослава у свлачионици, химна, пиво и лудило (ВИДЕО)

ФОТО: Принтскрин

Великан европског фудбала ће поново бити део елите, а фудбалери су то умели да прославе на оригиналан начин.

Милан је у последњем колу сезоне савладао Аталанту 2:0 у Бергаму и тиме обезбедио себи друго место у Серији А! То значи да ће "росонери" први пут играти у Лиги шампиона од сезоне 2013/14.

Предуг је тај европски пост био за тим који је седам пута освајао Лигу шампиона, а сјајан видео из свлачионице екипе појавио се на интернету после обезбеђеног пласмана.

Играчи Милана су се постројили у свлачионци као пред почетак утакмице, са звучника се чула химна Лиге шампиона, да би на њеном крају почела права фешта!

(Мондо) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине