"ВРАТИО БИХ ТАДИЋА КУЋИ, ТО САМ И СУГЕРИСАО ПИКСИЈУ" Савићевић: Не знам што се љути, Стојковић му је рекао...
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије елиминисана је са Европског првенства у групној фази, а један од најупечатљивијих момената током боравка наше репрезентације у Немачкој јесте изјава Душана Тадића након меча са Енглеском, о чему је говорио и Дејан Савићевић, легендарни фудбалер Југославије, Милана и Црвене звезде.
ФОТО: Танјуг
Он сматра да је везиста репрезентације Душан Тадић изјавом након меча који је почео са клупе унео много немира у репрезентацију.
Подсетимо, Тадић је рекао да је "најспремнији и најбољи играч, али ако селектор сматра да Душан Тадић треба да уђе са клупе, ући ће"...
Гостујући у емисији "Спортлајт" на "Спорт клубу" Дејан Савићевић је коментарисао овај потез капитена Србије. Он је истакао да се не слаже са њим, али је такође нагласио да је после меча квалификација за Еуро 2024 у Подгорици између Црне Горе и Србије сугерисао Драгану Стојковићу Пиксију да је време да се захвали Тадићу.
- Ово што се десило са овим Тадићем... Мислим ја сам Пиксију говорио после наше утакмице у Подгорици да треба да размишља да му се захвали и да нађе друго решење јер он да је ту утакмицу погледао кући како је одиграо овде у Подгорици, био је најслабији на терену. Да није ушао Влаховић и да ми нисмо имали тај један пех, да ли је био фаул или није био фаул, Црна Гора не би изгубила ту утакмицу. Овако, гледајући ово Европско првенство, не знам зашто се Тадић љутио ако је Пикси рекао да ће да га стави другу утакмицу да почне, да му треба свеж, да он у 36. години да једну изјаву где каже да је најбољи и да је најспремнији. Мало... Почео је Дејан Савићевић, па наставио:
- Ја сам завршио каријеру са 35 година и знам какав сам био кад сам завршавао каријеру и никад то не бих изјавио. Са 25 година да, са 35 година бих ћутао и био бих срећан да будем у кругу репрезентације. Пикси је погрешио што му се није захвалио пред ово Европско првенство. Оборио је све те рекорде које је гањао, које је требало да обори. Мислим да је требало да му се захвали, а после већ кад га је повео и рекао му да ће играти другу утакмицу од почетка и да он то изјави после утакмице, ја бих га вратио кући у Београд лагано. То би му био мој одговор, рекао је Савићевић.
БОНУС ВИДЕО: СРПСКИ ШОУ: Ево шта су навијачи Србије певали лепој Немици
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)