СТИГЛА ПРАВДА: УЕФА донела нову одлуку, тиче се Албаније!
ДИСЦИПЛИНСКА комисија Европске фудбалске уније (УЕФА) казнила је ове среде Фудбалски савез Албаније са укупно 37.375 евра због понашања навијача током меча против Италије (1:2).
FOTO: Tanjug/AP
Како је саопштено на сајту УЕФА, Албанија је кажњена због паљења пиротехнике, убацивања објеката на терен, улетања на терен и због приказивања провокативниих порука, које нису прикладне спортском догађају.
ФС Албаније ће готов извесно бити кажњен и после данашње утакмице против Хрватске (2:2) јер су њене присталице хорски са навијачима противничке селекције певале "Убиј Србина".
Подсетимо, ова селекција после два кола има један бод, а у послдњој рунди игра против Шпаније.
БОНУС ВИДЕО: Драган Стојковић Пикси изашао на тренинг Србије након меча са Енглеском
Препоручујемо
АНТИСРПСКО ОРГИЈАЊЕ НА ЕУРО 2024: Меч Хрватска - Албанија одигран у сенци невиђених скандала! (ФОТО/ВИДЕО)
19. 06. 2024. у 16:56 >> 16:57
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за суботу
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
28. 02. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (1)