ШОК ЗА ПИКСИЈА! Један од најбољих фудбалера Србије завршио ЕУРО 2024

Марко Паунић
Марко Паунић

17. 06. 2024. у 07:50

Српски репрезентативац Филип Костић завршио је учешће на Европском првенству.

ШОК ЗА ПИКСИЈА! Један од најбољих фудбалера Србије завршио ЕУРО 2024

FOTO: Tanjug/AP

Фудбалер Јувентуса је доживео повреду колена на утакмици првог кола против Енглеске, а у питању је озбиљнији проблем због којег га више нећемо видети на терену за време трајања учешћа Србије, сазнаје "Телеграф".

Костић ће свакако обавити прегледе током дана, али већ сада се зна да га нећемо гледати у наставку такмичења у Немачкој.

Подсећања ради, Филип је током меча 1. кола групе Ц против Енглеске доживео ударац у колено после дуела са Трентом Александером Арнолдом, након чега је завршио на трави.

Испоставило се да је у питању тежа повреда, а то је и самом Костићу очигледно одмах било јасно, јер је у сузама напустио терен када је лекарска екипа дошла да му укаже помоћ.

FOTO: Tanjug/AP

 

Србија је изгубила од Енглеске, али издање какво је приказала даје оптимизам пред мечеве са Словенијом и Данском у наставку Европског првенства.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (2)