ЧУЛА СЕ ПОТМУЛА ГРМЉАВИНА, А ОНДА ЈЕ САМО ПУКЛО: Бањалуку погодио земљотрес, грађани у страху - ноћ ће провести у неизвесности
ОВАЈ земљотрес је био много страшнији од оног од пре неколико месеци, рекао је мештанин бањалучког насеља Драгочај.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб
Каже како у почетку се чула као потмула кратка грмљавина, али да је онда само пукло, пише Српскаинфо.
– Сви смо истрчали из кућа, не верујући да се понавља оно што смо хтели брзо да заборавимо – истакао је он.
Додаје како прве информације говоре о земљотресу слабијег интензитета, али да није деловало тако. У сваком случају, Бањалучани ће Ђурђевданску ноћ провести спремни на све, надајући се да овај потрес неће значити и најаву нечег страшнијег.
Препоручујемо
ТРЕСЛО СЕ ТЛО У КОМШИЛУКУ: Бањалуку погодио земљотрес јачине 2,3 степена
06. 05. 2021. у 22:34
МЕДВЕД НА КОЛОВОЗУ: У бањалучком насељу Карановац виђена опасна животиња
06. 05. 2021. у 06:08
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)