ЗАЈЕДНИЦА ПРАВДЕ И НАПРЕТКА: Млади градоначелник Бијељине о Дану Републике Српске

НА ДАН Светог архиђакона Стефана, свим житељима Бијељине и Републике Српске честитке поводом Дана Републике Српске, упутио је др Љубиша Петровић, градоначелник Бијељине, „ са жељом да двадесет и девети рођендан наше отаџбине прославимо достојанствено, у миру и напретку“.

ЗАЈЕДНИЦА ПРАВДЕ И НАПРЕТКА: Млади градоначелник Бијељине о Дану Републике Српске

Фото: В. Митрић

- Верујем да ћемо се чврстом вољом и истрајношћу изборити да наша Република Српска постане заједница правде и напретка, као и да живи у миру, слози и љубави са свим својим грађанима и суседима. Уверен сам и да ћемо сачувати наш идентитет, историју и националне интересе, истовремено потпуно уважавајући све друге и другачије од нас -поручује млади челник Бијељине, који тек 25 јануара пуни 33 године, дакле нешто мало је старији од РС.

Петровић је пожелео  да,“ заједно са другима, очувамо мир и стабилност у региону, као и  да се, одговорним и поштеним радом, изборимо да Република Српска буде дом слободних и срећних људи, као и принципијелни чувар људских права и истинских вредности“.

 - Такође, свим грађанима и пријатељима Републике Српске желим добро здравље, мир, личну и пословну срећу. Живела Република Српска - истиче др Петровић. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички патриот погодио Кијевско-печерску лавру

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру

МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.

15. 06. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОВО И ОНО НА ДОРЋОЛУ: Матија Бећковић на сцени театра хуманости Фондације Mozzart