ДОДИК ПОД КОНСТАНТНИМ НАДЗОРОМ: Огласио се конзилијум лекара Клиничког центра РС - "Видљива свакодневна побољшања"
КОНЗИЛИЈУМ лекара Универзитетског клиничког центра Републике Српске констатовао је данас да је здравствено стање српског члана и председавајућег Председништва БиХ Милорада Додика стабилно и да су видљива свакодневна побољшања.
Фото: Танјуг/Драган Кујунџић
- Додик се осећа добро и под константним надзором је конзилијума - истиче се у саопштењу УКЦ-а Српске.
(РТРС)
Препоручујемо
ОГЛАСИЛИ СЕ ИЗ УКЦ РС: Ево какво је здравствено стање Милорада Додика
30. 12. 2020. у 12:20
НАРОД УЗ ЛИДЕРА: Подршка Додику из Добоја, Зворника и Брчког (ФОТО)
30. 12. 2020. у 11:14
ДОДИК СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: Потресно писмо председавајућег Председништва БиХ
29. 12. 2020. у 17:19
ДОДИК НЕГАТИВАН НА КОРОНУ: Стигли и резултати лабораторијских налаза
28. 12. 2020. у 11:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (2)