НОВА ЦЕНА 105 КМ: У Српској појефтинила цена комерцијалног тестирања на коронавирус
ЦЕНА комерцијалног теста на вирус корона од понедељка, 14. децембра, износиће 105 КМ, рекао је данас Бранислав Зељковић, директор Института за јавно здравство Републике Српске.
Фото Танјуг
Он је на конференцији за новинаре у Бањалуци поновио апел да сваки појединац мора бити одговоран, те подсетио да је заштитна маска обавезна у затвореном, али и на отвореном.
Зељковић је рекао да је Србија, у сарадњи са Владом Републике Српске и фондовима здравственог осигурања две републике, донирала 13.500 четворовалентних доза вакцина против грипа.
-Када буде испоручена Институту, ми ћемо даље дистрибуисати вакцине према здравственим установама. Вакцина неће бити наплаћивана, рекао је Зељковић.
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)