ОД ШКОЛЕ И ЦРКВЕ ДО АСФАЛТА: Општина Угљевик само у Богутово село улаже пола милиона КМ

02. 11. 2020. у 16:28

У УГЉЕВИК Селу, код Угљевика, локална власт ће, у инфраструктуру, да уложи више од пола милиона конвертибилних марака, каже Василије Перић, начелник општине Угљевик, који посетио градилиште на изградњи асфалтног пута у засеоцима Рикићи и Лазићи.

ОД ШКОЛЕ И ЦРКВЕ ДО АСФАЛТА: Општина Угљевик само у Богутово село улаже пола милиона КМ

Фото: В. Митрић

За путеве у та два села општина је издвојила 90 хиљада КМ, а у том селу граде и школско здање.

Фото: В. Митрић

 

- Сви становници, а посебно деца заслужују да имају боље услове животе и да могу да остануи да живе на овим дивним просторима наше општине - прича Перић.

Одборник у Скупштини општине Угљевик Јово Филиповић који је и мештанин Угљевик Села рекао је да је, у претходном периоду,урађено доста када је реч о инфраструктури.

Фото: В. Митрић

 

- Асфалтирани су путеви, гради се школско здање, јавна расвета и сви други пројекти који су неопходни за даљи развој и стварање бољих услова живота свих мештана - истиче поносно Филиповић.

У Угљевик Селу је изграђена Црква посвећена Светом Сисоју, чију је изградњу помогла општина Угљевик.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!