НОВИ АСФАЛТ У НОВИМ ДВОРОВИМА: Месна заједница богатија за још једну улицу
МЕСНА заједница Нови Дворови богатија је за још једну улицу, чија је изградња коштала 42 хиљаде КМ од чега је локална власт дала 70% пара, а остатак мештани.
Фото: В. Митрић
У овој једној од најмлађих месних заједница у бијељинском крају ово је, до сада, десета асфалтирана улица, а њени становници очекују и завршетак Дом културе, како би имали место за окупљање и задовољавање друштвених потреба.
- Хвала јештанима Нових Дворова на стрпљењу, али хвала им и што су успели да се организују и учествују у финансирању ове улице – поручио је градоначелник Бијељине Мићо Мићић приликом свечаног пуштања у саобраћај ове улице.
Фото: В. Митрић
Препоручујемо
ЕПИДЕМИЈА КОРОНА ВИРУСА У СРПСКОЈ: Нових 177 заражених и троје преминулих!
18. 10. 2020. у 11:50
ЛОМ НА ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ У РС: ДНС напустио владајућу коалицију
17. 10. 2020. у 17:19
АПЕЛ МИНИСТАРСТВА ЗДРАВЉА РС: Поштујте мере које су на снази!
17. 10. 2020. у 15:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАМПА ОД ТРАМПА ЗА МАКРОНА: Дипломатски скандал на помолу, Вашингтон спрема невиђени ударац Паризу
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе разматрају одлагање, или чак блокирање, именовања следећег француског амбасадора у Вашингтону, што је потез без преседана који прети да продуби јаз између два дугогодишња савезника, наводе четири извора упозната са ситуацијом.
29. 07. 2026. у 19:12
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
РИБЕ САМЕ МАСОВНО ИСКАЧУ ИЗ ДУНАВА: Људи не верују шта се десило код Смедерева (ВИДЕО)
НА ДУНАВУ, у непосредној близини Смедеревске тврђаве, забележен је призор који се не виђа сваког дана.
28. 07. 2026. у 19:54 >> 20:05
Коментари (0)