ЗАБРЂУ НОВИ АСФАЛТ: Под Мајевицом „пут као писта“

В.Митрић

20. 09. 2020. у 11:15

У СЕЛО Доње Забрђе, под Мајевицом, стигао је нови асфалт, који је локална власт Угљевика платила 39.000 динара, без икаквог учешћа мештана.

ЗАБРЂУ НОВИ АСФАЛТ: Под Мајевицом „пут као писта“

Фото: В.Митрић

Начелник Угљевика Василије Перић, лично се у засеоцима Максимовићи, Јовићи и Јовановићу у уверио у динамику и квалитет радова и разговарао је са мештанима, којима је испунио недавно дато обећање да ће да добију „пут као писту“.

- Нема останка и опстанка људи на вековним огњиштима док не добију ваљане услове, какве подразумева савремени живот, а путеви су један од важних послова, па нас сваки овакав посао чини зафобољнијим, али и обавезнијим да радимо још и више и боље – каже Перић.

Фото: В.Митрић

 

Мештанин Ђоко Максимовић захвалио је локалној управи на подршци и бризи и додао да ће становницима овог дела бити лакши и бољи живот, а посебно зими с обзираом да је ово брдовит део.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.

01. 04. 2026. у 22:03

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Ево шта је Новак Ђоковић урадио када је из ложе видео гол којим је Босна отишла на Светско првенство!