ДАРОВИ ОД СРЦА: За децу са потешкоћама у развоју
УДРУЖЕЊЕ жена „Рудар из Угљевика, уз подршку локалне управе, уручило за 31 дете са потешкоћама у развоју 12.100 КМ, рекао нам је Василије Перић, начелник општине Угљевик.
Фото: В. Митрић
Председница тог удружења Јелена Спасојевић рекла је да је 14 деце даровано по 500 КМ, док је за преосталих 17 малишана добило по 300 КМ.
-Средства која су данас подељена су прикупљена преко Мтеловог хуманитарног броја, многих донатора и општине Угљевик - рекла је Спасојевићева.
Начелник Угљевика Василије Перић изразио је захвалност том удружењу на несебичности и љубави коју пружају овој категорији друштва.
-Важно је помагати свима онима којима је помоћ потребна и то и јесте улога наших мајки и сестара и њихова подршку у свему овоме је огромна. Срећа је да имамо овакве хуманитарке - рекао је Перић.
Хасиб Ћорић из Месне заједнице Јањари, отац детета са потешкоћама у развоју захвалио је на помоћи и рекао да је оваква врста помоћи добродошла.
Препоручујемо
ПОМОЋ ОД 2,7 МИЛИОНА ДИНАРА: Стока, пластеници и машине за пољопривреднике у Пријепољу
08. 09. 2020. у 13:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)