ДОДИК ТРАЖИ ПРЕМЕШТАЊЕ АМБАСАДЕ БиХ У ЈЕРУСАЛИМ: Образложио захтев, Комшић одговорио увредом за све Србе

Новости онлине

08. 09. 2020. у 16:50

МИЛОРАД Додик је данас у Председништву БиХ поднео захтева да се одржи ванредна седница са тачком дневног реда о премештању амбасаде БиХ из Тел Авива у Јерусалим.

ДОДИК ТРАЖИ ПРЕМЕШТАЊЕ АМБАСАДЕ БиХ У ЈЕРУСАЛИМ: Образложио захтев, Комшић одговорио увредом за све Србе

Фото: Д. Поздеровић

Седница је по плану заказана за сутра у 11 часова, са једном тачком дневног реда; "Предлог Одлуке о промени седишта амбасаде Босне и Херцеговине у Држави Израел."

Додик у свом захтеву наглашава да је суверенитет Израела над Јерусалемом неоспоран, и набраја које државе су до сада преместиле своје амбасаде из Тел Авива у Јерусалем.

Са друге стране, Жељко Комшић, у потезу који је очигледно направљен само да гурне прст у око Србима преко дрине, је такође затражио ванредну седницу с предлогом да БиХ призна тзв. Косово.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (2)

СУДБИНСКИ ПАРОВИ: Шест астро комбинација фаталне љубави