СИН ИЗБО МАЈКУ ПА НАСРНУО НА СЕСТРУ: Хорор у породичном дому
БОШКО С. синоћ је покушао да убије мајку М.Е. у Зворнику.
Фото: pixabay
Син је избо мајку по глави, грудном кошу, натколеници и потколеници, а несрећна жена је задобила повреде опасне по живот.
Након напада М.Е. је збринута у јединици Интезивне неге у Болници Зворник, али је због тежине повреда упућена у Бањалуку на даље лечење, преноси АТВ.
Ћерка покушала да одбрани мајку
У нападу је повређена и њена ћерка, која је покушала да је одбрани. На сву срећу, њене повреде су лакше.
Злочин се догодио у породичној кући два сата после поноћи. Несрећна жена је бежала од сина који је ножем насрнуо на њу. Излетела је из куће на пут, али ју је он сустигао и избо је.
Његова сестра је у међувремену позвала полицију која је ухапсила нападача.
Из Окружног јавног тужилаштва у Бијељини је саопштено да се Б.С. на терет ставља кривично дело покушај тешког убиства, при чему су две особе задобиле повреде хладним оружјем.
- Од стране овлашћених службених лица ПУ Зворник и дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Бијељини је обављен увиђај на лицу места, те изузети трагови који могу служити у даљем току поступка. Б.С. је лишен слободе и након што што буде испитан у просторијама тужилаштва биће донесена одлука о стављању предлога за одређивање притвора - саопштило је ОЈТ Бијељина.
Наводи се да С.Б. пролази кроз полицијске евиденције као особа склона злоупотреби наркотика, те да се раније због тога и лечио.
БОНУС ВИДЕО - ЈУГОСЛАВ КОСТИЋ ИСПРАЋЕН НА ВЕЧНИ ПОЧИНАК Сахрањен велики борац против сепаратизма
Препоручујемо
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)