ДОДИК: Српска је стабилна
13. 04. 2025. у 19:18
РЕПУБЛИКА Српска је стабилна и не постоји фактор који може да угрози њену безбедност, рекао је председник Републике Српске Милорад Додик.
Повезане вести
НЕ ОДУСТАЈУ ОД ИМОВИНЕ СРПСКЕ: Странке из ФБиХ уз помоћ међународне заједнице траже Закон о државној имовини
ПОЛИТИЧКО Сарајево је поново активирало причу о Закону о државној имовини БиХ, а којим би се противно Дејтонском споразуму увео термин "државна имовина" и где би усвајањем тог акта покретном и непокретном имовином на подручју БиХ располагале босанскохерцеговачке институције, а не ентитети. Српска би тим законом остала без дејтонске надлежности да управља имовином на својој територији.
02. 04. 2026. у 06:30
ОТИМАЈУ СРПСКУ И ИМОВИНУ СПЦ, А ПРИЧАЈУ О ИСЛАМОФОБИЈИ: Експресан одговор Републике Српске на бошњачку декларацију усвојену у среду
ЈАСНО одбацујемо приче о агресији на БиХ и исламофобији, на коју се позива бошњачка декларација, то је потпуна лаж. Ово је дестабилизација и рушење уставног поретка и реч је о документу који води само у муслиманску, а не заједничку БиХ.
19. 03. 2026. у 18:58
СРПСКА И САД ЈАЧАЈУ САРАДЊУ: Амерички генерал Мајкл Флин одржао предавање у згради Владе РС у Бањалуци
НАРОД који жели независност треба да схвати како се то дефинише у оквиру међународних закона. Држава мора да има функционалну владу, суверенитет и међународно признање. Јако је битно национално јединство, као и легитимност и администрација која се придржава функционалности владе, а не да се позивате на неког из Брисела, изјавио је амерички генерал Мајкл Флин у Бањалуци, у седишту Владе РС.
03. 03. 2026. у 18:00
Најновије из рубрике
"УКРАЈИНА ЈЕ ИЗГУБИЛА СВАКИ ЉУДСКИ ОСЕЋАЈ" Додик о нападу у Луганској области
ПРЕДСЕДНИК СНСД-а Милорад Додик оценио је данас да је бомбардовање студентског кампуса у самопроглашеној Луганској Народоној Републици тежак ратни злочин и "доказ да је руководство Украјине у својој немоћи изгубило сваки људски осећај".
23. 05. 2026. у 15:01
ХРВАТСКА ПРИКРИВАЛА ДОКУМЕНТЕ ОД БиХ И ЕУ: Расправа о Трговској гори пред институцијама у Женеви разоткрила лажи Загреба
ПРВО сучељавање БиХ и Хрватске пред међунардним институцијама ЕУ у Женеви, показало је да је Хрватска прикривала званичне документе од ЕУ и БиХ, а који се тичу одлагања нуклераног отпада на Трговској гори код Двора на Уни, на граници БиХ и Хрватске.
23. 05. 2026. у 06:30
МРТВЕ БЕБЕ ВЕЧНА РАНА СРПСКЕ: У Бањалуци обележена годишњица смрти 12 новорођенчади преминулих у породилишту без кисеоника
СВАКА година је све тежа и болнија, губитак детета је рана која никада не може да зацели. Мајчино срце крвари из дана у дан, ево пуне 34 године.
22. 05. 2026. у 21:50
ДОДИК О ПОЛИТИЧКОМ ПРАВЦУ РС: "СНСД кључан за стабилност и будућност Републике Српске"
ПЖРЕДСЕДНИК СНСД-а, Милорад Додик, поручио је да ова странка, како је истакао, једина има капацитет да Републици Српској обезбеди потребну политичку снагу, одлучност и стрпљење за суочавање са савременим изазовима.
22. 05. 2026. у 14:25
ИЗ КОЛЕВКЕ У ИСПРАЋАЈ БЕЗ РОДНОГ ЛИСТА: Срамни дани пакла у Бањалуци када је УН бирократија убила 12 беба
ТРАГЕДИЈА која је прекинула 12 тек започетих живота, пре 34 године у бањалучком породилишту, остаје једно од најпотреснијих сведочанстава о суровости ратних блокада и равнодушности међународне заједнице.
21. 05. 2026. у 19:00
Коментари (0)