СЛОБОДА, ПРАВДА, МИР И ЗАЈЕДНИЧКА БУДУЋНОСТ: Андрија Мандић честитао Дан Републике Српске
ПРЕДСЕДНИК Скупштине Црне Горе Андрија Мандић честитао је Републици Српској Дан Републике, 9. јануар, са жељом да то буде потврда преданости српског народа вредностима слободе, правде, мира и заједничке будућности, који су гарант напретка свих на Балкану.
НСД
- Упутио сам срдачне и братске честитке председнику Републике Српске Милораду Додику, председнику Владе Српске Радовану Вишковићу и председнику Народне скупштине Српске Ненаду Стевандићу - написао је Мандић на платформи Икс.
Препоручујемо
БАЊАЛУЧАНИ ОКИТИЛИ ДОМОВЕ: Вијоре се заставе поводом прославе 9. јануара (ФОТО)
09. 01. 2025. у 12:59
ДОДИК: Европа губи од Путина у Украјини упркос милијардама помоћи
09. 01. 2025. у 11:50
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)