СТЕВАНДИЋ: Срби могу да преживе и победе све осим међусобних подела (ФОТО)
НАЈВЕЋЕ зло за све Србе, а за Србију и Српску посебно, су подјеле и допуштања бујања међусрпске мржње на било ком основу или различитим мишљењима – навео је предсједник НСРС Ненад Стевандић.
Фото Д. Гаврић
Стевандић је на Иксу навео да одбације једноумље.
– Литијум, Свесрпски сабор и декларација, Сребреница и резолуција, шта год… Одбацујем једноумље, али Срби могу да преживе и побиједе све сем међусобних подјела – поручио је Стевандић.
(banjaluka.net)
БОНУС ВИДЕО:
ВУЧИЋ СВЕ ПРЕДВИДЕО: Босански министар прети новом олујом, брисањем и укидањем Републике Српске
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)