РЕПУБЛИКА СРПСКА ЦЕНИ ДОСЛЕДАН СТАВ РУСИЈЕ: Додик и Калабухов разговарали о политичкој ситуацији

НАКОН што су присуствовали Ђурђевданском фестивалу у Бањалуци, амбасадор Руске Федерације Игор Калабухов и председник Републике Српске Милорад Додик разговарали су о политичкој ситуацији у Републици Српској и БиХ.

РЕПУБЛИКА СРПСКА ЦЕНИ ДОСЛЕДАН СТАВ РУСИЈЕ: Додик и Калабухов разговарали о политичкој ситуацији

Фото: В. Трипић

- Српска цени доследан став Русије о поштивању Дејтонског споразума и што разуме да ће резолуција о Сребреници додатно нарушити односе унутар БиХ - написао је председник Републике Српске Милорад Додик на друштвеној мрежи Икс.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ФИКСНЕ ПРОТЕЗЕ КОД ДЕЦЕ И ОДРАСЛИХ: Први корак ка здравом и лепом осмеху