НА ЈУГУ СРПСКЕ ЗАДОВОЉНО ТРЉАЈУ РУКЕ: Празници напунили касу Требиња

НОВЧАНИ промет преко фискалних каса у Требињу од 27. априла до 7. маја 2024. године износио је око 4.261.994 КМ, што је за око 1.850.000 КМ или око 76 одсто више него 2016. године, која се узимала као једна од рекордних. То су подаци Градске управе Требиње, у којима се наводи да су трговине на мало оствариле промет од 3,1 милиона КМ, док је то 2016. било 2,1 милиона КМ.

НА ЈУГУ СРПСКЕ ЗАДОВОЉНО ТРЉАЈУ РУКЕ: Празници напунили касу Требиња

Д. Цураћ

С друге стране, угоститељски објекти су за 11 дана празника остварили 565.080 КМ, док су 2016. имали промет од тек 33.248 КМ.

Минулих празника добро су радиле и апотеке, које су имале промет од 222.383 КМ, док су рекордне 2016. оствариле 106.741 КМ.

Да су капацитети у требињским хотелима били у потпуности попуњени показује и податак да су за 11 дана празника имали 322.485 КМ промета, за разлику од истог периода пре осам година када је промет био 64.377 КМ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ПРЕНОС, МЕКСИКО - ЕНГЛЕСКА: Тотална лудница на Астеки, четири гола, црвени картон и два пенала! (ВИДЕО)