ЗБОГ ЗЕМЉОТРЕСА У БИЛЕЋИ НЕ РАДЕ ШКОЛЕ И ВРТИЋИ: Неприродна хука осетила се и сат времена после првог потреса

14. 03. 2024. у 08:14 >> 09:05

ЗЕМЉОТРЕС који се јутрос догодио 28 километара од Никшића у Црној Гори осетио се и у Херцеговини, односно у Републици Српској, преноси РТРС.

ЗБОГ ЗЕМЉОТРЕСА У БИЛЕЋИ НЕ РАДЕ ШКОЛЕ И ВРТИЋИ: Неприродна хука осетила се и сат времена после првог потреса

Фото: Д. Цураћ

У Билећи данас због тога неће бити наставе у школама.

Према речима начелника Цивилне заштите Билећа Веселина Вујовића, који је говорио за Радио Републике Српске, земљотрес се јако осетио у 4.07 сати, али и тридесетак мањих земљотреса након тога.

- Неприродна хука се осетила и сат времена након тог првог, најјачег земљотреса. Обилазимо терен од раног јутра и добро је да за сада нема материјалне штете. Ипак, проценили смо да основне школе и вртићи не раде, рекао је Вујовић.

Европско-медитерански сеизмолошки центар претходно је објавио да је јачина земљотреса 5,4 степена Рихтерове скале. 

БОНУС ВИДЕО: ДР Новости: Када треба почети са анти-аге рутином

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (0)

ШОК! Цео свет гледа и не верује шта ради Србин док бомбе падају у Дубаију