УЗБУНА НА Н1: Водитељка добила позивницу да дође на прославу 9. јануара, она тврди да је то провокација (ВИДЕО)
НЕДЕЉКО Елек, директор “Сарајево-гаса” Источно Сарајево, гостовао је у програму Н1 телевизије БиХ и позвао водитељку на прославу Дана Републике Српске.
Фото: Принтскрин Н1
– Да будете наши гости у Бањалуци. Мислим да је добро са професионалне стране да дођете да видите, на пример, велике државнике, светске, Орбана… – говорио је Елек.
– Ово је стварно провокација. Очекујете од мене да не поштујем Устав своје земље. Хвала вам лепо, није у реду – казала је водитељка и вратила позивницу, иако није навела где у Уставу БиХ пише да је забрањено славити 9. јануар.
Елек је закључио да није потребно да водитељки Устав одређује да ли ће ићи у Бањалуку.
Водитељка ће, ако не дође на прославу, пропустити да чује и нову песму Баје Малог Книнџе о Републици Српској, као и наступе Данице Црногорчевић, Аце Лукаса, Мирослава Илића...
Централни догађај Дана Републике почиње 9. јануара у 17.00 часова свечаним дефилеом у којем ће учествовати више од 900 припадника МУП-а Српске, представници јавног и цивилног сектора. На Тргу Крајине очекује се дрон спектакл са око 200 дронова.
Свечана академија, поводом Дана Републике Српске, заказана је за 08. јануар у 16.00 часова у Спортској дворани "Борик".
Препоручујемо
ЈАКОВ ГОРИ ОД МИЛА: Милатовић неће да оде на прославу Дана Републике Српске
01. 01. 2024. у 17:59
НЕ МОЖЕ НАМ НИКО ЗАБРАНИТИ 9. ЈАНУАР: Ми само хоћемо да славимо наш рођендан
29. 12. 2023. у 22:43
ВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: Познато ко је ухапсио Мадура, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.
03. 01. 2026. у 07:45 >> 11:05
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (2)