ВЕЛИКИ ПОЖАР У БАЊАЛУЦИ: Гори у фабрици Инцел, велики број ватрогасаца на терену
У КРУГУ бањалучког "Инцела" избио је велики пожар у фабрици папира Целекс, а ватра је прогутала готово комплетну халу овог предузећа, што потврђују и снимци из дрона.
Фото Танјуг
За сада нема информација да ли је неко у пожару повређен, а како РТРС наводи, могуће је да је пожар избио на једној машини.
-Полицијској станици Обилићево пријављено је да у кругу фабрике "Целекс" гори једна од њихових просторија. На терен је изашло више ватрогасних возила. Обавештена је Служба хитне помоћи и за сада немамо информацију да је неко повређен, навели су из ове станице.
БОНУС ВИДЕО - У СТРОЈУ НАЈБОЉИХ: "Новости" на обуци нових припадника 72. бригаде за специјалне операције
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)