ДОДИК О СТАТУСУ СРЕБРЕНИЦЕ: Неће бити дистрикт
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик изјавио је вечерас да Сребреница неће бити дистрикт нити ће изгубити статус општине.
Фото: AP Photo, File
- Влада Републике Српске је у континуитету помагала Сребреници и она је један од највећих донатора овде - рекао је Додик новинарима у Братунцу.
Он је навео да су у Сребреници привукли неколико важних привредних субјеката, решили значајне комуналне проблеме.
- Готово да Сребреница данас нема неке видљив и важан комунални проблем, наставићемо да и даље радимо - рекао Додик.
(СРНА)
Препоручујемо
ГЛАС КОЈИ СЕ ЧУЈЕ: Угљевик угостио 54 директора домова здравља
12. 12. 2025. у 11:27
БИТКА ЗА ЖИВОТ ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ ЗАНЕ> Од држављанства срце зависи!
11. 12. 2025. у 09:28
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)