НОВА ХАРАНГА НА СРПСКУ И ЊЕНЕ ЛИДЕРЕ: Највећа подвала Запада и лицемерне изјаве о сецесији

Novosti online

19. 01. 2023. у 18:39

ПРЕДСЕДНИК Народне скупштине Републике Српске Ненад Стевандић сматра да је од посете Дениса Бећировића седишту НАТО-а, па затим препорука европских парламентараца почела нова харанга на Републику Српску и њене лидере.

НОВА ХАРАНГА НА СРПСКУ И ЊЕНЕ ЛИДЕРЕ: Највећа подвала Запада и лицемерне изјаве о сецесији

Фото Д. Гаврић

- Највећа подвала је да нас доведу у контекст рата у Украјини са чиме немамо никакве везе а има их баш тај Запад који нас таргетира! Оптужују нас за непостојећу сецесију Републике Српске, а лицемерно прећуткује подршку правој сецесији Косова коју управо запад покушава да заврши уцењујући Србију - објавио је Стевандић на Твитеру.

Наше је да будемо паметни и одјерени, мудро реагујемо на провокације, навео је Стевандић, јер није јасно зашто им се сад одједном жури.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити

ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити

ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.

27. 01. 2026. у 07:44

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (2)

КРСТ НА ХРАМУ СВЕТОГ САВЕ КРИЈЕ ТУЖНУ ПРИЧУ: Његов аутор је трагично скончао - само 20 дана после постављања