ОВО ЈЕ ПИЛОТ КОЈИ ЈЕ ПОГИНУО СА ЋЕРКОМ: Велика трагедија у Приједору

ДУГОГОДИШЊИ инструктор летења Љубиша Араманда и његова ћерка Андреја погинули су авионској несрећи која се догодила данас у Приједору.

ОВО ЈЕ ПИЛОТ КОЈИ ЈЕ ПОГИНУО СА ЋЕРКОМ: Велика трагедија у Приједору

Фото: Инстаграм/aramandaljubisa

Љубиша Араманда је био и инструктор једриличарства и пилот, био је планинар, члан ПД “Клековача и председник Планинарског савеза РС, пише Српскаинфо.

Радио је у Електродистрибуцији Приједор.

Његова кћерка је недавно почела да ради у општини Приједор.

Очевици су испричали су да је Араманда данас са ћеркама дошао на аеродром.

– Он и старија ћерка су сели у авион да се провозају. Чим је полетео изгубио је контролу и после пар минута је пао – рекао је очевидац.

Подсећамо, трагедија која је завила Приједор у црно догодила се данас око 15 часова, у близини магистралног пута Приједор- Козарска Дубица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести