ПРОНАЂЕНИ ОРУЖЈЕ И ДРОГА: Наставак акције "Калибар" у Херцеговини

ПОЛИЦИЈСКИ службеници Полицијске управе Требиње су у месту Шарица, Зијемља, општина Источни Мостар код А. А. пронашли једну аутоматску пушку, одређену количну муниције и једну стабљику индијске конопље, као и остатке зељасте биљне материје која асоцира на дрогу марихуану.

ПРОНАЂЕНИ ОРУЖЈЕ И ДРОГА: Наставак акције Калибар у Херцеговини

Полиција на терену, Фото Д. Поздеровић

Наиме, полицијски службеници су извршили претрес куће, помоћних објеката и аутомобила које користи А. А. и том приликом су пронашли пушку, одређену количину муниције и индијску конопљу висине 170 центиметара и остатке марихуане.

Након извршеног претреса тужилац Окружног јавног тужилаштва у Требињу наложио је да се против А. А. поднесе кривична проијава због недозвољеног промета оружја или експлозивних материја и неовлашћене производње и промета дроге.

БОНУС ВИДЕО

БОРИСЛАВ НОВАКОВИЋ НАПРАВИО ИНЦИДЕНТ: Умало туча у Скупштини на посебној седници

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Бесплатно свакодневно банкарство за милион и по грађана Србије