ПРЕЦИЗНИ, ЈАСНИ И УВЕК С МЕРОМ: Др Златко Максимовић, директор болнице у Бијељини

В. Н.

18. 10. 2022. у 09:23

МОЈА искуства говоре да се добар глас, преко наших "Новости", најбоље и најдаље чује, али и схвата и разуме, као и оно што није добро.

ПРЕЦИЗНИ, ЈАСНИ И УВЕК С МЕРОМ: Др Златко Максимовић, директор болнице у Бијељини

Фото В. Митрић

Увек с мером, прецизно, јасно, тачно и благовремено.

И увек на страни истине, правде, правдољубља, родољубља и човекољубља.

Као лекар и човек, у своје и име свих запослених установе на чијем сам челу, честитам рођендан, желећи да такви останете заувек.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Аддико Банк Србија остварила рекордне резултате и спровела свеобухватну трансформацију пословања