ЗАПИСАО И КОД ЗИДА ПЛАЧА: Додик - Важно да идеја о независној Републици Српској живи
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик поручио је данас да је важно да идеја о независној Републици Српској живи у народу, што је и његова жеља коју је, између осталог, записао приликом обилака Зида плача у јерусалимском старом граду.
Фото: Твитер/Милорад Додик
- Моја жеља је да Република Српска буде независна, развијена и срећна и уверен сам да ће се то десити. Не морам ја то дочекати, важно је да идеја о томе живи у народу, а ја сам само представник тог народа и жеље - рекао је Додик у дугом интервјуу за РТРС по повратку из вишедневне посете Израелу.
Он је поновио да је БиХ немогућа држава и протекторат међународне заједнице, да се не креће према стабилном друштву већ према распаду.
- БиХ има шансу само буде успешна, а пошто то није, она мора да се распадне и распашће се. Не кажем да ће се то десити за 15 дана или пет година, али ће бити у времену које долази - казао је, између осталог Додик.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (1)