УЗИМАЛИ МИТО ЗА ПРЕКРШАЈЕ: У акцији "Пресретач" ухапшени саобраћајни полицајци
САОБРАЋАЈНИ полицајци ПУ Приједор С. К. и Д. К. ухапшени су у акцији "Пресретач" због сумње да су примали мито и злоупотребили службени положај.
Фото МУП РС
Саобраћајци су ухапшени у акцији Управе за организовани и тешки криминалитет МУП РС која је спроведена под надзором Републичког јавног тужилаштва.
Како сазнајемо истрага против двојице саобраћајаца је покренута након што су истражитељи дошли до сазнања да су, користећи службени пресретач, узели мито да не напишу казну за прекршај једном возачу.
- Тај возач је отишао у иностранство, а истрагом је утврђено да су осумњичени од њега узели мито. Прекршај нису поништили, већ су га "продали" другом возачу коме су написали мању казну - каже извор близак истрази.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)