НАГРАЂЕНЕ НАЈБОЉЕ ПОСЛОВНЕ ИДЕЈЕ: Сарадња фондације "Импак" и Града Зворника
У ГРАДСКОЈ управи Зворник, одржана је презентација најбоље оцењених пословних идеја, а пет Зворничана је добило бесповратна средства како би покренули сопствени бизнис.
Фото Новости
Реч је о дизајнерско-архитектонском студију, оживљавању старих заната, производњи накита, производњи меда и других пчелињих производа и узгоја воћа са акцентом на разраду пословне идеје сушења воћа.
Средства су добили Марина Арнаул Перић, Бојана Ковачевић, Радојка Савић, Татјана Шурбат и Српко Горанчић.
Градоначелник Зворника, Зоран Стевановић, истакао је успешну сарадњу са Фондацијом "Импак", која се огледа у пружању помоћи суграђанима да разраде и оживе пословне идеје како би се осамосталили и како би њихове породице живеле од пословних активности. Укупона вредност је 25.000 КМ, од чега градски буџет учествује са 15.000, а фондација са 10.000 марака.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)