ДРАГА ДОКТОРКА, НЕКА ТЕ АНЂЕЛИ ЧУВАЈУ: Преминула лекарка Тања Јосиповић, Бањалука тугује
ДОКТОРКА Тања Јосиповић из Бањалуке преминула је од последица корона вируса.
Фото: Фејсбук/Davor Josipovic
Како је данас објављено на друштвеним мрежама, Јосиповић је била специјалиста породичне медицине, запослена у Дому здравља Бањалука.
- Са великом тугом и болом примили смо вест о прераном одласку наше драге колегинице докторке Тање Јосиповић, која је радила у Служби породичне медицине ЈЗУ "Дом здравља" Бањалука, као специјалиста породичне медицине. Нажалост, изгубила је битку са болешћу узрокованом корона вирусом.
Др Тања је своје знање, вештине и професионализам несебично стављала у службу лечења пацијената, чиме нас је све обавезала на трајно сећање на њу. Вољена и поштована од стране својих колега и пацијената оставила је неизбрисив траг у нашој установи.
У име свих запослених у ЈЗУ "Дом здравља" у Бањалуци упућујемо најискреније саучешће породици наше драге колегинице др Тање Јосиповић - стоји у објави ЈЗУ "Дом здравља" Бањалука.
У коментарима испод тужне вести наређале су се речи опроштаја од младе здравствене раднице.
- Драга моја докторка, нека те анђели чувају. Такав човек, професионалац... ретко се среће. Част ми је била познавати те. Породици искрено саучешће - један је од коментара.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?
Препоручујемо
ДЕЛА ЗА НЕЗАБОРАВ: Сећање на здравствене раднике пале у рату
19. 11. 2021. у 19:44
ВАКЦИНИСАНО 40 ОДСТО ГРАЂАНА РС: Шеранић о борби против короне и антиваксерима
18. 11. 2021. у 15:45
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)