САСТАНАК У АНКАРИ: Додик са Ердоганом
09. 11. 2021. у 14:30
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик састао се данас у Анкари са председником Турске Реџепом Тајипом Ердоганом.
Најновије из рубрике
АНЂЕОСКИМ ГЛАСОВИМА СЛАВЕ ГОСПОДА: Хор "Преподобномученик Ђакон Авакум" из Бањалуке чува културну баштину
У ВРЕМЕНУ када хорска музика све чешће балансира између традиције и савременог израза, један млади ансамбл из Бањалуке гради свој препознатљив пут. Камерни хор "Преподобномученик ђакон Авакум", основан 2023. године, у кратком периоду постао је препознатљив по озбиљном репертоару, специфичном приступу и јасној духовној мисији. Под вођством композитора и диригента Сергеја Вањина, овај ансамбл је постао својеврсни чувар музичке и духовне баштине у Бањалуци, а и шире.
26. 05. 2026. у 06:45
СКАЛПИРАЛИ ЗАРОБЉЕНЕ СРБЕ: Обележене 34 године од злочина муслиманских војника над становништем Брадине
Светом архијерејском литургијом у обновљеном Храму Вазнесења Господњег у Брадини код Коњица, коју је служио митроплит стонско-приморски Димитрије, данас је обележно 34 године од зверског злочина над 48 српских цивила које су убили припадници муслиманских и хрватских снага, а потом спалили ово и околна села.
25. 05. 2026. у 21:40
ДОНАЦИЈА МЛАДИМ КОШАРКАШИМА УГЉЕВИКА: Подршка спорту и здравом одрастању
Начелник општине Угљевик Драган Гајић посетио је данас дечаке и девојчице Кошаркашког клуба „Рудар“ из Угљевика и уручио им 35 комплета спортске опреме обезбеђене из кабинета председника Републике Српске уз подршку општине Угљевик.
25. 05. 2026. у 19:50
"ТО ГОВОРИ О МЕЂУНАРОДНОЈ ПОЗИЦИЈИ СРБИЈЕ": Додик честитао Вучићу одликовање Орденом пријатељства
Председник СНСД Милорад Додик упутио је председнику Србије Александру Вучићу честитку за велико признање, Орден пријатељства, које су му указали Народна Република Кина и председник Си Ђинпинг.
25. 05. 2026. у 18:28
СПОМЕНИК ДЕЧЈЕМ СТРАДАЊУ: Мали Слободан Стојановић добио бисту у порти Манастира Свете Петке у Бијељини (ФОТО)
У порти Манастира Свете Петке у Бијељини постављена је биста дечака Слободана Стојановића из Каменице, код Зворника, на дивном постаменту који је осмислио и урадио академик Драгољуб Драго Мирковић, ликовни уметник, са сином Милошем.
25. 05. 2026. у 18:11
Коментари (0)