УЖАС У БИЈЕЉИНИ: Мија (71) дошао да поправи бојлер, па сексуално злостављао девојчицу
ОКРУЖНИ суд у Бијељини потврдио је оптужницу против Мије С. (71) из Бијељине којом се терети за сексуално злостављање малолетнице.
Фото Shutterstock
Оптужницом Мији С. на терет је стављено кривично дело обљуба са дететом млађим од 15 година. Ради се о блажем облику дела, за које је запрећена казна од једне до осам година затвора.
Цели случај одиграо се 29. априла ове године. Оптужени је у поподневним сатима дошао у кућу малолетнице, како би поправио бојлер.
- Оптужени је искористио кратко одсуство из куће оца од малолетнице коју је почео да додирује. Девојчица је побегла у другу собу и он је дошао за њом и поново почео са додиривањем - наводи се у оптужници.
Појашњава се да је оптужени затим запретио девојчици да ће нешто лоше урадити њеним родитељима уколико им исприча шта се догодило.
- Оптужени је са дететом млађим од 15 година извршио полну радњу, а постоји велика несразмера у зрелости и узрасту између починиоца и жртве - наводи се у отпужници.
Препоручујемо
САРАДЊА КОЈА СПАЈА: Требињска и пиротска гимназија заједно у пројектима
24. 03. 2026. у 17:32
ПОДРШКА РОДИТЕЉИМА: Општина Угљевик не мења цену боравка у јавним вртићима
24. 03. 2026. у 16:35
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)