МЕДАЉЕ ПРЊАВОРСКИМ АТЛЕТИЧАРИМА: Првенство БиХ у кросу у Дервенти

Н. Ђ.

26. 10. 2021. у 07:13

МЛАЂАНИ Филип Радуловић окитио се титулом првака БиХ у кросу за 2021. годину у трци цицибана на 1.000 метара, на појединачном првенству одржаном у Дервенти.

Фото Н. Ђурић

Злато је једно је од укупно шест одличја које су атлетичари АК Прњавор освојили на том државном првенству.

Чак четири титуле вицепрвака иду у витрине овог од два прњаворска АК клуба. Сребрене медаље освојили су Јована Радуловић на 2.000 метара у трци девојчица, Давид Мирковић на 2.000 у трци пионира, Дамјан Грумић на 5.000 у конкуренцији млађих јуниора и Јелена Гајић на 6.000 метара у главној трци сениорки. У свом успешном дебију за АК Прњавор, Милица Врховац освојила је треће место и бронзу у главној трци сениорки на 6.000 метара.