ДОДИК БУРНО РЕАГОВАО ЗБОГ СЕВЕРИНЕ: Вређала је патријарха Порфирија, никада не бисмо сарађивали
НАКОН вести да је Северина одбила "Додикову телевизију" због његових ставова о Сребреници, огласио се и лидер СНСД-а Милорад Додик и поручио да нема везе са поменутом телевизијом, а и да има никада не би дозволио сарадњу са Северином због њеног односа према патријарху Порфирију.
Фото: Д. Миловановић/Милена Анђела/П. Милошевић
- Ја немам везе са том телевизијом. Да мене неко пита, да Северина уђе у било какав аранжман, она има тако негативан однос према нашем патријарху (Порфирије) да ја не бих прешао преко тога. Али, ја не утичем на то, па се могло нешто десити. То су радили људи који формирају ту нову телевизију. Никакве везе немам са том телевизијом – рекао је Додик.
Додик поручује да када би он био власник те телевизије и да је Северина имала уговор, тражио би да се поништи управо због њеног вређања патријарха Порфирија.
– Немам намеру да кажем ништа лоше према њој, али да је мене неко питао никад не би имала договор са неком мојом компанијом – рекао је Додик.
(Српскаинфо)
БОНУС ВИДЕО: Уместо српске вијори се хрватска застава
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (1)