ОНА ЈЕ НОСИЛАЦ ЕКСТРЕМНИХ И ЗАОСТАЛИХ ПОЛИТИКА: Горан Селак - Покушај дијалога са Турковићевом је губљење времена

С. М.

20. 07. 2021. у 00:09

БИЛО какав покушај дипломатског дијалога са особом попут министaрkе Турковић је губљење времена.

ОНА ЈЕ НОСИЛАЦ ЕКСТРЕМНИХ И ЗАОСТАЛИХ ПОЛИТИКА: Горан Селак - Покушај дијалога са Турковићевом је губљење времена

Фото:

Oна се више пута доказала као носилац екстремистичких и заосталих политика, поручио је народни посланик и председник СПС Горан Селак.

- Ради се о особи за коју стравични злочини одреда „Ел Муџахид" и њихових команданата представљају „одбрану од најезде злочинаца". Која Србе назива „агресорима", а Српску пореди са нацистичком Немачком и која скоро сваким потезом изазива међународне скандале. Александар Вучић и Александар Вулин за њу представљају предалек политички, дипломатски и државнички ниво, а реално, сваки покушај дијалога са таквом особом је чисто губљење времена. Турковићева је представник политике којој је сврха деструкција, дизање тензија, распиривање мржње и одржавање сна о укидању Републике Српске међу екстремним и необразованим делом гласачког тела. Срећом, такве политике је већим делом појело време. Таква пропаганда је прејефтина и пренаивна за младе генерације и за надати се да ћемо у скорије време међу бошњачким политичким представницима имати релевантне саговорнике на тему будућности, сарадње и развоја - истакао је Селак.

Турковићева је позвала председника Србије Александра Вучића да се огради од изјаве министра унутрашњих послова Србије Александра Вулина да ће се уједињење Срба десити мирним путем.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН ОСЛЕПЕО САД И ИЗРАЕЛ; Нови напади на Техеран; Ирански орешник погодио команду ИДФ; Трамп - Рат у Заливу од 1-10? 15!

ИРАН "ОСЛЕПЕО" САД И ИЗРАЕЛ; Нови напади на Техеран; Ирански "орешник" погодио команду ИДФ; Трамп - Рат у Заливу од 1-10? 15!

НАСТАВЉАЈУ се ваздушни удари на Блиском истоку. САД и Израел настављају да гађају Иран, док иранске снаге узвраћају нападима на израелске градове и америчке базе и дипломатска представништва у региону.

04. 03. 2026. у 06:59 >> 23:01

РАСПОРЕДИО САМ ВОЈСКУ НА 75 ЛОКАЦИЈА Орбан: Украјина дигла у ваздух Северни ток, то се не сме поновити са Дружбом

"РАСПОРЕДИО САМ ВОЈСКУ НА 75 ЛОКАЦИЈА" Орбан: Украјина дигла у ваздух "Северни ток", то се не сме поновити са "Дружбом"

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан објавио је видео на мрежи Икс у којем је поручио да је мађарска војска распоређена на десетинама локација како би заштитила енергетску инфраструктуру земље. Орбан наводи да постоји претња од могућих украјинских саботажа због тензија око руских енергетских испорука и рата на Блиском истоку.

04. 03. 2026. у 13:43

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

Бледило, главобоља и мањак снаге: Ево шта може да стоји иза ових проблема