ЛУКАШЕНКО ЋЕ СНОСИТИ ПОСЛЕДИЦЕ: Лидери ЕУ сутра о пресретању авиона, побеснели због председника Белорусије
ЛИДЕРИ земаља држава Европске уније ће сутра разговарати о принудном слетању авиона компаније "Рајанер" у Минск, рекао је данас председник Европског савета Шарл Мишел, оценивши да инцидент неће проћи без последица.
Фото: РИА.ру
- Лидери ЕУ ће сутра разговарати о овом инциденту без преседана током састанка Европског савета - казао је Мишел, а пренео Ројтерс.
Мишел је позвао белоруске власти да одмах пусте притвореног путника, опозиционара Романа Проташевича, и да му се одмах потпуно гарантују сва грађанска права.
Препоручујемо
АМЕРИЧКИ АВИОНИ ОБЛЕТАЛИ ОКО КРИМА: Вишечасовно електронско шпијунирање
23. 05. 2021. у 18:09
УХАПШЕН ОПОЗИЦИОНАР: МиГ-29 принудно спустио авион на аеродром у Минску
23. 05. 2021. у 16:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: "Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана"
Општински одбор Демократске народне партије у Никшићу најавио да ће упутити званичну иницијативу за доношење декларације о стављању ван снаге одлуке о признању самопроглашене државе Косово.
27. 07. 2026. у 15:35
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (0)