НЕСРЕЋА У САД: Теретни воз са опасним материјама искочио из шина - букнуо пожар
КОД града Сиблија у америчкој држави Ајова, железничка композиција компаније Јунион Пацифик која је транспортовала цистерне и вагоне са опасним материјама искочила је током поподнева из шина, након чега је букнуо пожар.
Фото: Депоситпхотос
Локалне власти су наредиле евакуацију 80-ак људи у кругу од пет миља од места несреће, али за сада нема података о жтрвама.
Из шина је искочило 47 вагона, а у току је истрага о узроцима ове несреће, саопштено је из седишта Јунион Пацифика, преноси Ројтерс.
Према речима начелника локалне ватрогасне службе у цистеранама и вагонима су транспортовани амонијак и минерална ђубрива.
Препоручујемо
СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА У АМЕРИЦИ: Авион се срушио на кућу, четири особе погинуле! (ВИДЕО)
05. 05. 2021. у 14:13
ФАУЧИ О "ЗДРАВСТВЕНОМ РАСИЗМУ" У САД: Корона је избацила на видело мане нашег друштва
16. 05. 2021. у 21:49
АМЕРИЧКИ ПИЛОТ О СУСРЕТУ СА НЛО: Виђали смо их сваког дана, две године за редом
16. 05. 2021. у 21:14
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)