ДВОГОДИШЊАК МЕТКОМ ПОГОДИО И МАЈКУ И ОЦА: Дванаестогодишњак у Мејну ранио родитеље и себе
У градићу Вест Бат у држави Мејн двогодишњи дечак је у спаваћој соби родитеља пронашао напуњен пиштољ и испалио само један метак којим је, на несрећу, погодио и мајку и оца!? Мајка (22) је рањена у ногу, а отац (25) је погођен у потиљак. И малишан је повређен, јер га је пиштољ, када је испалио метак, погодио у лице.
Фото: Танјуг/АП
Како преносе амерички медији, ниједна повреда није била опасна по живот, али су сви троје превезени у болницу. У време пуцњаве у соби је била и тронедељна беба која није повређена и предата је баки која живи на истој адреси.
Она у тренутку инцидента није била код куће. Шериф Јоел Мерри рекао је да у својој 12-годишњој каријери никада није видео сличан случај.
- Истражујемо како је дечак успео да подигне и испали оружје. Ова ситуација могла је имати још трагичнији крај. Драго нам је што повреде нису теже - рекао је шериф и апеловао на све родитеље да оружје држе ван домашаја деце.
И пре овог инцидента, законодавци су у Мејну предлагали закон којим би се остављање напуњеног оружја надохват руке деце сматрало злочином. Према предлогу тог закона, то би се сматрало угрожавањем безбедности деце.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ОВЕ ГРАДОВЕ ВЕЧЕРАС САД УНИШТАВАЈУ ДО ТЕМЕЉА: Гори цео Иран - Ево где ракете падају (МАПА)
17. 07. 2026. у 23:22 >> 00:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)