ПОСЛЕДЊИ ТРЕНУЦИ БРИТАНСКОГ ПРИНЦА: Са двора саопштено - "Његово Краљевско Височанство умрло је мирно јутрос у дворцу Виндсор"

Новости онлајн

09. 04. 2021. у 13:23

PRINC Filip i suprug kraljice Elizabete II je preminuo, javljaju ostrvski mediji.

ПОСЛЕДЊИ ТРЕНУЦИ БРИТАНСКОГ ПРИНЦА: Са двора саопштено - Његово Краљевско Височанство умрло је мирно јутрос у дворцу Виндсор

Фото: Принтскрин

Краљица Елизабета огласила се саоштењем:

- Са дубоком тугом Њено Величанство Краљица објављује смрт свог вољеног мужа, Његовог Краљевског Височанства Принца Филипа, војводе од Единбурга - написано је у саопштењу.

Фото: ЕПА

Такође, са двора је саопштено да је принц преминуо у дворцу Виндсор:

- Његово Краљевско Височанство умрло је мирно јутрос у дворцу Виндсор. Даља обавештења биће објављена у догледно време. Краљевска породица придружила се људима широм света оплакујући његов губитак - написано је у саопштењу.

Подсетимо, Филип (99) је 16. фебруара био примљен у болницу због здравствених проблема.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (1)

ПЉУШТЕ ЧЕСТИТКЕ: Певач добио ШЕСТО дете - сину дали моћно име